lis 18
2013

Suszarki do rąk Dyson

logo-dysonSuszarki do rąk Dyson odznaczają się wyjątkowym wyglądem i niezwykłą technologią, która zmienia zwykłą suszarkę w niezwykłe arcydzieło. Wygląd zewnętrzny bardzo się różni od klasycznych modeli jakie zazwyczaj spotykamy w publicznych toaletach np. w marketach. Oprócz tradycyjnych suszarek jakie ma w swojej ofercie firma Dyson spotkamy naprawdę nowoczesne urządzenia, które sprawiają, że suszenie rąk zmienia się w zupełności.

Najnowsze modele mają innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że dłonie można osuszyć całkowicie w zaledwie 10 sekund. Model Dyson Airblade zamiast powoli suszarka-do-rak-dysonodparowywać wodę ściąga ją za pomocą za pomocą dużej siły powietrza, który w delikatny sposób suszy ręce. Cyfrowy silnik pozwala na wytworzenie powietrza o prędkości 690 kilometrów na godzinę. Powietrze wydostaje się z otworu szerokości rzęsy, dzięki czemu nie ma żadnych strat, a całe powietrze jest skierowane bezpośrednio na dłonie. To pozwala na osuszenie rąk w zaledwie 10 sekund i daje niezwykłe oszczędności przez mniejsze zużycie energii elektrycznej. Dodatkowo w modelach z tej serii zastosowano nowoczesne filtry, które usuwają 99,9 bakterii co sprawia, że jest to najbardziej higieniczna suszarka do rąk.

Suszarki do rąk Dyson w lipcu 2013 roku na rynek wypuściły najnowszy model, który jest połączony z kranem. Niezwykle efektowna o nowoczesnym stylu jest montowana z kranem. Czas suszenia tą wyjątkową suszarką wynosi około 12 sekund. Strumień powietrza zbiera wodę z dłoni jak wycieraczki samochodowe, a powietrze, które jest skierowane na ręce jest wole od bakterii i zarazków, które w klasycznych suszarkach trafiają na nasze ręce wraz ze skierowanym strumieniem powietrza. Niewielki otwór, który nie jest szerszy niż rzęsy wypuszcza ciepłe powietrze, które optymalnie trafia w dłonie i pozwala znacznie obniżyć koszty eksploatacji. Szacuje się, że zużycie energii elektrycznej jest nawet o 80 procent niższe niż w przypadku klasycznych suszarek. Do tego dochodzi niezwykły wygląd zewnętrzny, który idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrza, jakie coraz częściej widujemy w dużych firmach o wysokim prestiżu.

Ze względu na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie te suszarki są bardzo drogie. Jeśli zależy nam na ekstrawagancji i wygodzie oraz suszeniu rąk w zaledwie 10 sekund to musimy się liczyć z wydatkami rzędu kilku tysięcy złotych. Najnowsze modele to koszt pięciu a nawet sześciu tysięcy złotych. Warto jednak pamiętać, że ten rodzaj suszarek do rąk szybko się zwróci w postaci niższych o około 80 procent kosztach energii. Ponadto najnowsze modele wyprodukowane przez firmę Dyson są przyjazne środowisku, ponieważ ich zużycie następuje po naprawdę długim czasie i jest o wiele mniej szkodliwe dla środowiska niż tony ręczników papierowych jakie by zostały zużyte. Dodatkowo inżynierowie tych suszarek zadbali o to, aby obniżyć głośność tych urządzeń, dzięki czemu udało się uzyskać modele, które są cichsze o nawet 50 procent.

Marka Dyson jest z pewnością pionierem w dziedzinie tworzenia suszarek do rąk, które są nowoczesne i niezwykle dostosowane do zmieniających się potrzeb użytkowników oraz dbałości o środowisko naturalne i obniżenie kosztów eksploatacji. Suszarki do rąk Dyson są przyszłością i z całą pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby. Elegancja i klasa oraz funkcjonalność na najwyższym poziomie pozwalają cieszyć się wyjątkowymi produktami, które są trwałe, odporne na uderzenia, ciche i szybkie.

This entry was posted in Higieniczny. Bookmark the permalink.

Comments are closed.