Żaluzje drewniane – oferta firmy WinRol Rolety i Żaluzje

Żaluzje drewniane – oferta firmy WinRol Rolety i Żaluzje
Penco opis:

Winrol to zlokalizowana we Wrocławiu firma zajmująca się sprzedażą systemów przeciwsłonecznych i dekoracją wnętrz. W jej ofercie znajduje się szeroka gama rolet i żaluzji. Winrol oferuje fachowe doradztwo w domach klientów. Dysponuje również wykwalifikowaną kadrą techników, która zajmuje się montażem produktów.

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.1

Firma realizuje zamówienia na żaluzje wykonane z różnych materiałów: aluminiowe, plisowane czy- coraz częściej wybierane przez klientów ceniących sobie dobry styl- żaluzje drewniane. Sprawdzają się one nie tylko jako ochrona przed niechcianymi promieniami słonecznymi, ale również jako modna dekoracja zarówno wnętrz klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych.

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.2

Winrol specjalizuje się też w sprzedaży rolet, od najbardziej klasycznych- wykonanych z różnych tkanin zapewniających zróżnicowany poziom zaciemnienia, przez rolety dachowe, po rolety w modelu rzymskim o niepowtarzalnym charakterze. Ponadto, firma posiada bogaty katalog zasłon w najróżniejszych kolorach i wzorach z wysokiej jakości tkanin.

WinRol Rolety i Żaluzje

Penco kategoria:
Penco strona WWW:
Penco telefon:
506276482
Penco siedziba:
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
Penco NIP:
8982119415
Penco REGON:
022023461
  • Żaluzje drewniane – oferta firmy WinRol Rolety i Żaluzje
  • Żaluzje drewniane – oferta firmy WinRol Rolety i Żaluzje

Comments are closed.