Gięcie blach Wrocław – spółka P.G. GROUP

Gięcie blach Wrocław – spółka P.G. GROUP
Penco nazwa:
Gięcie blach Wrocław – spółka P.G. GROUP
Penco opis:

Firma P.G. Group to ludzie, którym możecie zaufać. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Dzięki nam macie pewność, że otrzymacie produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Oferujemy długoterminową współpracę, dzięki czemu będziemy mogli zaoferować Wam niższe, promocyjne ceny. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z różnych branż.

Gięcie blach Wrocław fot.1

Możecie być pewni, że każdy klient traktowany jest przez nas w sposób indywidualny. Oferujemy wykrawanie i cięcie laserowe. Do tego jesteśmy w stanie wykonać gięcie i perforację, a także zaginanie. To wszystko przy pomocy nowoczesnego parku maszynowego, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonywać wszystkie swoje usługi.

Gięcie blach Wrocław fot.2

Zawsze dbamy o satysfakcję naszych klientów. Jeżeli macie jakieś wątpliwości, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możecie u nas zamówić: pokrycia dachowe, blachodachówki, panele dachowe, blachy trapezowe, płyty trójwarstwowe, rynny, okna dachowe oraz szereg innych produktów. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony, gdzie znajdziecie pozostałe informacje o nas.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Penco kategoria:
Penco strona WWW:
Penco telefon:
713169301
Penco siedziba:
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
Penco NIP:
8961302657
Penco REGON:
932645847
  • Gięcie blach Wrocław – spółka P.G. GROUP
  • Gięcie blach Wrocław – spółka P.G. GROUP

Comments are closed.