ForceGSM – serwis telefonów Wrocław

ForceGSM – serwis telefonów Wrocław
Penco nazwa:
ForceGSM – serwis telefonów Wrocław
Penco opis:

ForceGSM jest serwisem telefonów z Wrocławia, który posiada aż 16 sklepów w całej Polsce. W swojej ofercie posiada między innymi naprawę, skup i sprzedaż telefonów, a wszystko w ekspresowym tempie. Naprawa może dotyczyć takich marek jak: Iphone, Samsung Xiaomi, Huawei, LG, Microsoft/Nokia, HTC, Sony, Oppo i innych.

ForceGSM – serwis telefonów Wrocław

Diagnostyka może odbyć się na terenie serwisu, a także w domu klienta – w ramach usług serwisu mobilnego. W przypadku bardziej skomplikowanych usterek, istnieje możliwość przekazania telefonu do laboratorium, np. gdy chodzi o naprawę po zalaniu urządzenia. W ramach proponowanych napraw można wymienić wyświetlacz, obudowę, baterię, a także szybkę.

Ponadto regeneracja może obejmować: głośniki, mikrofon, gniazda usb, kamery i aoaraty. Wszystkie wykonywane przez firmę naprawy są objęte gwarancją. Ponadto sklep oferuje folie ochronne na wyświetlacz, obudowy ochronne, etui, ładowarki, słuchawki oraz karty pamięci, powerbanki, zestawy głośnomówiące, selfie-stick’s i uchwyty do telefonów.

Serwis Telefonów ForceGSM

Penco kategoria:
Penco strona WWW:
Penco telefon:
783675000
Penco siedziba:
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
Penco NIP:
8842510527
Penco REGON:
021020124
  • ForceGSM – serwis telefonów Wrocław

Comments are closed.