Energotel Elektryk Warszawa – usługi elektryczne

Energotel Elektryk Warszawa – usługi elektryczne
Penco nazwa: Energotel Elektryk Warszawa – usługi elektryczne
Penco opis:

Firma Energotel świadczy profesjonalne usługi elektryczne na terenie Warszawy. Jej oferta obejmuje wszelkie czynności związane z instalacjami elektrycznymi i elektroenergetycznymi w tym m.in projektowanie układów zasilania, modernizacje elektryczne, montaż instalacji, kompleksowe przeglądy w układach sieci oraz specjalistyczne przeglądy instalacji odgromowych i awaryjnych.

Firma działa na warszawskich rynku od 1998 roku, a jej bogate doświadczenie w najbardziej wymagających pracach elektrycznych zapewnia klientom szybką pomoc w każdej kryzysowej sytuacji. Wykwalifikowani fachowcy firmy Energotel służą również doradztwem w zakresie instalacji elektrycznych, wykonują kosztorysowanie i pomagają w wyborze najbardziej nowoczesnych rozwiązań zarówno przedsiębiorcom, instytucjom, jak i osobom prywatnym.

Firma posiada także specjalistyczne przyrządy pomiarowo-kontrolne z wszelkimi wymaganymi certyfikatami bezpieczeństwa i jakości oraz bazuje na innowacyjnym oprogramowaniu komputerowym Sonel i Metrel.

Penco kategoria:
Penco strona WWW: elektryk warszawa
Penco telefon: 602615600
Penco siedziba: Al. Prmasa Tysiąclecia 62 01-424 Warszawa
Penco NIP: 8821939001
Penco REGON: 020642326

Comments are closed.