Lis 01
2013

Patelnie ceramiczne ELO

Prosperująca na terenie Olkusza firma Elo od lat zajmuje się dystrybucją przyrządów kuchennych. Dzięki swej krótkiej, lecz intensywnej, firma ma dzisiaj do zaoferowania naczynia, patelnie oraz komplety, których bogata propozycja pozostawia klientom szerokie pole wyboru.
Firma działająca w Olkuszu jest jedynym dystrybutorem produktów znanej z jakości niemieckiej firmy Elo. Poprzez internetową sprzedaż przedsiębiorstwo stara dotrzeć się do każdego potencjalnego klienta. Oprócz tego Elo bierze udział w targach i pokazach, na których pokazuje swój najnowszy asortyment.
Równie ważna, co solidność jest estetyka oraz funkcjonalne rozwiązania. Dostępne w wielu kolorach garnki zapewniają dopasowany wygląd, a różnorodne rozmiary pozwalają zastosować odpowiedni model do typu przygotowywanej potrawy. Przyrządy kuchenne posiadają kilka rozmiarów oraz są możliwymi do kupienia w wielu odsłonach. Na ten przykład patelnia ceramiczna firmy Elo dostępna jest w różnych wersjach wymiarowych jak i w odmiennych kolorach. Równie szeroki wybór asortymentu znajduje się w pozostałych działach, które dla ułatwienia posegregowane są na stronie w określony sposób.
Elo to także profesjonalny transport. Zamówione akcesoria mogą dotrzeć do najdalszych zakątków Polski.
W ofercie firmy zajmującej się sprzedażą produktów Elo znajdziemy akcesoria wykonane z tworzyw różnego rodzaju. Emalia, stal, nierdzewne oraz aluminiowe naczynia czyli wszystkie materiały stworzone do produkcji garnków.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Comments are closed.