Paź 29
2015

Wolnoobrotowa wyciskarka do owoców CONCEPT LO 7055 Juicer

wyciskarka concept

Picie soków, szczególnie jednodniowych, jest bardzo ważne dla zachowania zdrowia i dobrego stanu organizmu. Wybór odpowiedniego urządzenia do wyciskania owoców jest jednak kłopotliwy, ze względu na duży wybór urządzeń, ich szeroką rozpiętość cenową i zalety każdego, wymieniane ciurkiem w opisach produktowych.

Czym powinna charakteryzować się dobra wyciskarka?

Odpowiednia wyciskarka wolnoobrotowa zgniata owoce i warzywa a nie ściera. Jej praca jest cicha, choć wolna, w porównaniu np. z sokowirówkami. Wytłoki są jednak prawie suche, co zdradza jej skuteczność. Uzyskany sok jest klarowny, nienapowietrzony, wyciskany bez ubytku wartości odżywczych i możne być przechowywany. Odpowiednie urządzenie wyciska sok z każdego typu produktów a kolejne dostawki rozszerzają możliwości jego użytkowania. Wiele radzi sobie również z twardymi warzywami czy orzechami. Dobra wyciskarka jest lekka, łatwa w obsłudze a jej czyszczenie nie zabiera dużo czasu. Design pasujący do wystroju kuchni, który jest estetyczny i ponadczasowy, również gra ważną rolę. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów pomaga zachować dobry wygląd urządzenia przez długie lata użytkowania oraz ograniczyć uszkodzenia poszczególnych elementów. Najważniejszy element wyciskarki wolnoobrotowej, czyli ślimak, powinien być wykonany z wytrzymałego tworzywa, najczęściej ultemu, rzadziej ceramiki czy metalu.

Czy istnieje zatem najlepsza wyciskarka do soków?

Aby cieszyć się świeżymi sokami warto kupić urządzenie wysokiej jakości, z najważniejszymi zaletami i, jednocześnie w interesującej cenie. Taką wyciskarką niewątpliwie jest CONCEPT LO 7055 Juicer. Moc silnika – 150 W, pozwala na wyciskanie soków nawet z twardych warzyw przez dłuższy okres czasu. Wolnoobrotowa wyciskarka pozwala na prace w pięciu programach i wyciska soki z owoców, owoców pestkowych, warzyw zielonych, ziół oraz warzyw twardych, takich jak buraki czy marchew. Dzięki prędkości maksymalnej, na poziomie 86 obrotów/ minutę, może wycisnąć około litra soku do 10 minut pracy. Jednorazowo wolnoobrotowa wyciskarka CONCEPT LO 7055 Juicer może pracować 30 minut co daje czas na wyciśnięcie soku dla czteroosobowej rodziny. Wyciśnięty sok może być przechowywany w dołączonym pojemniku (który nie zawiera związków BPA) do 72 godzin, nie tracąc właściwości odżywczych.
Urządzenie jest też ładne, pasuje do każdego wystroju kuchni. Powierzchnia ze stali nierdzewnej jest trwała, estetyczna i opiera się wszystkim modom. Wolnoobrotowa wyciskarka CONCEPT LO 7055 Juicer zwraca uwagę podświetlanymi na niebiesko pokrętłami, które zachwycą każdego gadżecieża. Wysoką stabilnością, dzięki zamontowanym stopom antypoślizgowym będzie szczególnie ważna w domach z dziećmi. Dołączona szczoteczka ułatwi szybkie czyszczenie 200x200ślimaka i elementów wyciskających. Każdego zainteresuje też jej prosta obsługa i niewielka waga, pozwalająca przestawiać wyciskarkę bez użycia siły.

Cookandlove.pl oferuje wyciskarkę wolnoobrotową CONCEPT LO 7055 Juicer oferowana jest przy tym w zadawalającej cenie dostępna na Cook&Love.

wyciskarka

This entry was posted in Higieniczny. Bookmark the permalink.

3 Responses to Wolnoobrotowa wyciskarka do owoców CONCEPT LO 7055 Juicer

 1. DD says:

  Dobry sprzęt bo czeski i to w rozsądnej cenie 🙂
  Taka skoda do wyciskania soków 🙂

 2. Kizia says:

  Spoko wyciskareczka 🙂

 3. RYBKA says:

  A ja tam wolę koreańskiego Kuvingsa :D:D:D