Stowarzyszenia

Sprzęt medyczny w kardiologii. Firma Ronomed

Sprzęt medyczny w kardiologii. Firma Ronomed
Sprzęt medyczny w kardiologii. Firma Ronomed

Różne problemy z sercem diagnozowane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu medycznego. Taki sprzęt medyczny to przede wszystkim aparaty EKG. Aparat EKG jest jednym z popularniejszym i równocześnie najprostszym urządzeniem do pomiaru rytmu serca. Wyniki przedstawiane są tu pod postacią graficznego obrazu zapisywanego za pośrednictwem papieru milimetrowego. Dlatego też bardzo dokładnie widoczne są wszelkie anomalia jak również odstępstwa.
Wykorzystanie aparatów EKG może precyzyjnie ustalić nam takie zagrożenia jak np. niedokrwistość mięśnia sercowego, zawał czy też zaburzenie rytmu. W dzisiejszej dobie producenci zajmujący się dystrybucją aparatów oferują bogaty wybór asortymentowy. Różnorakie wzornictwo, nowoczesne przetwarzanie sygnału, oparte na najnowocześniejszych technologiach są w już w sprzedaży. Sprzęt posiada możliwość podłączenia do komputerowego EKG a także transmisji obrazu czy wydruk. Niebywale komfortowa obsługa możliwa jest przez ekran dotykowy – to znak postępu.
Ronomed to autoryzowany dystrybutor sprzętu medycznego na oddziałach kardiologii. Jest to licencjonowany dystrybutor sprzętu importowanego od globalnej klasy wytwórcy – BTL. Sklep posiada bogaty asortyment aparatów kardiologicznych charakteryzujących się niską inwazyjnością. W ogólnej sprzedaży są aparaty 3,6 oraz 13 kanałowe aparaty EKG czy też systemy do tak zwanych prób wysiłkowych oraz holtery EKG. Ronomed proponuje klientom sprzęt medyczny pozwalające na dokładną oraz skuteczną diagnostykę bazująca na innowacyjnych badaniach. Dostępne w sprzedaży rodzaje wyposażone są w nowoczesne kolorowe ekrany, graficzne jak i filtry autoadaptacyjne czy wejścia USB. W innowacyjnych aparatach wyniki badań rejestrowane są na specjalnym papierze charakteryzującym się konkretną szerokością, także w rozmiarze A4. Zaawansowane technicznie aparaty EKG uposażone są w mnóstwo przydatnych funkcji. Specjalistyczna diagnostyka, która uprawnia do wykonania szczegółowej analizy badań jak i odczytu słownego, jest dzięki tym sprzętom zdecydowanie bardziej efektywna. Uśrednianie wykresów EKG, tworzenie raportów (archiwizacja danych EKG). Obsługa elektrokardiografu jest niezmiernie prosta, gdyż odbywa się przez klawiaturę alfanumeryczną. To dzięki jej zastosowaniu wprowadzenie informacji jest bardzo łatwe jak i szybkie. Aparaty EKG dystrybuowane są w kompletach zawierających między innymi zestaw elektrod, kabel pacjenta spoczynkowego, przewody, żel do EKG a także rolkę papieru EKG. Aparaty są proponowane w szczególności placówkom, które cenią sobie stosowanie innowacyjnych technologii.

sprzęt medyczny
713461886
ul. Przyjaźni 52/1U 53-030 Wrocław
7543011655
160339042
  • Sprzęt medyczny w kardiologii. Firma Ronomed
  • Sprzęt medyczny w kardiologii. Firma Ronomed
  • Sprzęt medyczny w kardiologii. Firma Ronomed
  • Sprzęt medyczny w kardiologii. Firma Ronomed
  • Sprzęt medyczny w kardiologii. Firma Ronomed

Comments are closed.